Mathieu Dupon van ‘Laspost’ in Ieper realiseerde een collectie salontafels in vijf formaten. Deze zijn ook als set te krijgen. “Door de afwisseling in hoogte en formaat kan de klant de opstelling wijzigen naar eigen wens en noden, bijvoorbeeld in functie van bijzondere gelegenheden als er meer of minder gasten zijn.”
Het kleinste formaat van 40cm diameter kan ook als bijzettafeltje fungeren. Ons grootste model tot nu toe is 1m20 in doorsnede, en deze maken we met een hoogte van 20cm extra laag om in te spelen op de huidige ‘bohemien’ trend met lage zetels.
De salontafels zijn qua vormgeving uiterst puur en sober te noemen. De tafels worden uit massief staal vervaardigd in België en worden afgewerkt met een stucpleister. De textuur en uniek kleurschakering maken elke tafel een ‘pièce unique’.
Ook voor de andere creaties wordt er steeds gewerkt met authentieke producten: authentieke massieve eiken recuperatie wagonplanken, messing, koper, geboend staal, … Mathieu Dupon is steeds op zoek naar nieuwe technieken en unieke materialen met een authentieke look en uitstraling. Het experiment wordt dan ook niet uit de weg gegaan. Creativiteit, kwaliteit en originaliteit zorgen voor unieke realisaties.